Hakkımızda


Sevdikleriniz bizim için çok değerli...


ÜNLÜKOÇ DANIŞMANLIK Özel İstihdam Bürosu İzin Belgesi

Ünlükoç Danışmanlık

Ünlükoç Danışmanlık.

Kanun hükümleri gereğince, iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri ile danışmanlık ve eğitim hizmetlerinin yanısıra, iş arayanlara, yurt içi ve yurt dışında istihdam sağlamak, gerçek ve tüzel kişiliklere de çeşitli işler için aradıkları niteliklere uygun işgücü temini konusunda insan kaynakları hizmetleri vermektedir

Mobirise

Ünlükoç Danışmanlık

Biz Kimiz?

Ünlükoç Danışmanlık İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı Faaliyetleri T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü 28.04.2014 tarihli 656 nolu özel istihdam bürosudur.

Mobirise

Ünlükoç Danışmanlık

Neler Yapıyoruz?

Ünlükoç Danışmanlık. Kanun hükümleri gereğince, iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri ile danışmanlık ve eğitim hizmetlerinin yanısıra, iş arayanlara, yurt içi ve yurt dışında istihdam sağlamak, gerçek ve tüzel kişiliklere de çeşitli işler için aradıkları niteliklere uygun işgücü temini konusunda insan kaynakları hizmetleri vermektedir.

Mobirise

Ünlükoç Danışmanlık

Kendimize Güveniyoruz.

Türkiye İş Kurumu’nun özel istihdam büroları yönetmeliğiyle ilgili olarak yürürlükteki bu kanun gereği, mevzuata uygun çalışma anlayışıyla T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından da denetlenmektedir.

Eskişehir Merkez Ofisi – Yönetici Ekibi

Engin ÜNLÜKOÇ - Kurucu
Sevinç KÖSE - Halkla İlişkiler Uzmanı

Antalya Merkez Ofisi – Yönetici Ekibi

Engin ÜNLÜKOÇ - Kurucu
Melek KARACA - Halkla İlişkiler Uzmanı

© Copyright 2022 Ünlükoç Danışmanlık. Tüm Hakları Saklıdır.
Powered by Ajansburada

Create your own website - Go now